Zapewniamy i oferujemy

 

Radość Maluszka klub dziecięcy zapewnia profesjonalną opiekę edukację i wychowanie, oraz szeroki wachlarz zajęć, dostosowany do potrzeb maluszków mający na celu rozwój dziecka.

RYTMIKA

To dla wielu maluchów pierwszy kontakt z muzyką w połączeniu z bodźcami dźwiękowymi, w której mogą się zakochać zajęcia muzyczno-ruchowe łączą w sobie taniec, śpiew, muzykę, grę na instrumentch. dziecko biorące regularnie udział w zajęciach rytmiki, staje się wrażliwe na muzykę bardziej samodzielne, aktywne i poprawia koordynacjeę ruchową.

KODOWANIE

Kodowanie na dywanie w łagodny i przyjazny sposób wprowadza dzieci w świat, który uczy logicznego myślenia, obserwacji i dedukcji. Stopniowo oswajamy maluszki z nowymi pojęciami, które stają się dla nich bardziej zrozumiałe i pozytywnie kojarzone, bo programowanie może być świetną zabawę.

INTEGRACJA SENSORYCZNA

Teatralia zajęcia sensoryczno-rozwojowo to radość i rozwój dziecka. Rozwijanie zmysłu dotyku i wzroku to bardzo ważny krok w prawidłowym rozwoju, stąd właśnie powstała idea zabaw sensorycznych, czyli takich, dzięki którym maluszek poznaje świat przez zmysły, uczy się, a jednocześnie czerpie z tego wiele radości. od najmłodszych lat, dziecko zaczyna poznawać własne zmysły i świadomie korzystać z ich atutów.

LOGOPEDIA

Wspieranie rozwoju mowy dziecka można wspierać, gdy tylko przyjdzie na świat. Poza zabawami zachęcającymi małego człowieka do porozumiewania się z otoczeniem oraz wyrażaniem swoich potrzeb i myśli wprowadzamy proste ćwiczenia logopedyczne: oddechowe, artykulacyjne, słuchowe oraz motoryczne, które będą stymulować prawidłowy rozwój mowy i stanowić profilaktykę logopedyczną

ANGIELSKI

Angielski dla dzieci prowadzony jest w formie zabawy takie podejście daje lepsze efekty zapamiętywania. Małe dzieci przyswajają języki w naturalny sposób, potrafią naśladować mają wewnętrzną motywację, aby przyswajać wiedzę. Poprzez kreatywną zabawę angażujemy wszystkie zmysły i uruchamiamy dziecięcą wyobraźnię.

WYDARZENIA OKOLICZNOŚCIOWE

Zagroda powroty - ludowe warsztaty edukacyjne, Walentynki, Dzień dziecka, Bal karnawałowy, Mikołajki spotkanie z Mikołajem upominki, Urodzinki, Upominki przygotowane przez dzieci z okazji dnia babci i dziadka / mamy i taty.

TEATRZYKI KUKIEŁKOWE i PACYNKOWE

DOGOTERAPIA

SPACERY, ZABAWY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

UBEZPIECZENIE NNW

KOCYK i PODUSZA DO SPANIA

Cennik

 

 

Żłobek / Klub dziecięcy "Radość Maluszka" - Mjr. Słabego 2/1b, i 2/01 Gdańsk

Rekrutacja: 500 zł - zryczałtowana opłata za rekrutację dziecka, NIE podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji

Czesne:  1550 zł

Wyżywienie całodzienne: 16,50 zł (śniadanie, drugie śniadanie, obiad składający się z dwóch dań, podwieczorek)


 

Żłobek / Klub dziecięcy "Radość Maluszka" - Grunwaldzka 551/2, Gdańsk

Rekrutacja: 500 zł - zryczałtowana opłata za rekrutację dziecka, NIE podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji

Czesne:  1550 zł

Wyżywienie całodzienne: 16,50 zł (śniadanie, drugie śniadanie, obiad składający się z dwóch dań, podwieczorek)


 

 

 

 

Rachunek bankowy:

82 1160 2202 0000 0003 4563 2347 Bank Millennium.
W tytule proszę wpisywać Imię i Nazwisko dziecka.ul. mjr. Mieczysława Słabego 2/1B
Gdańsk Matarnia / Złota Karczma

 

ul. mjr. Mieczysława Słabego 2/01
Gdańsk Matarnia / Złota Karczma

 

Gdańsk Oliwa, ul. Grunwaldzka 551/2


tel. 502 384 814
email: biuro@radoscmaluszka.pl

Copyright: Radość Maluszka - Klub Dziecięcy Żłobek Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion